5+1 důvodů, proč se učit anglicky

Napadlo Vás někdy, jestli má vůbec cenu učit se anglicky? Kdysi jste se anglicky učili, ale nikam to nevedlo? Výuka byla nudná a zdlouhavá? Tady je 5+1 důvodů, po kterých možná změníte názor!

1) Angličtina je jedním ze světových jazyků, se kterým se domluvíte (téměř) všude. Anglicky se dorozumíte s pětinou všech obyvatel země. Nejenže je to rodný jazyk velkého množství lidí, ale zároveň se ho mnoho lidí učí.

2) Angličtina Vám ukáže nové obzory. Miliardy webových stránek je dnes publikováno v angličtině. V rádiích slýcháváme anglické písničky. V kinech hrají anglické a americké filmy. A teď si představte, že tomu všemu rozumíte bez větších problémů.

3) Nový rozměr cestování. Jaké by to asi bylo, kdyby Vás místo českého průvodce provedli přímo místní lidé? 

4) Angličtina je nutností v profesním životě. Hledáte si zrovna práci? Dnes je již zcela běžné, že je angličtina nutnou podmínkou k získání pracovní pozice. Bez angličtiny to dnes již prostě nejde.

5) Angličtina není složitá. Často se objevuje myšlenka, že naučit se novému jazyku je něco téměř nemožného, ale to je omyl. Naučit se anglicky zabere čas, ale výsledek stojí za to.

+1) Je to zábava :-). Jakmile překonáte první nástrahy, tak zjistíte, že učit se novému jazyku je velmi zábavné a uspokojující. Pokud zvolíte i vhodný kurz, tak máte z poloviny vyhráno. Podívejte se, co o nás říkají naši studenti.

Vyberte si některý z našich kurzů angličtiny zde nebo se přihlaste na ukázkovou hodinu zcela zdarma.